Aktualności

Club ARA

Hotel “Ara” proponuje niezapomniany pobyt w Jastrzębiej Górze. Minuta spacerem do falującego morza i piaszczystej plaży, wokół bogata przyroda, w hotelu zaś szeroki wachlarz atrakcji. To wszystko w ciągu dnia. A wieczorem?

Wieczorem dyskoteka w Clubie “Ara” – kultowym miejscu na klubowej mapie Pomorza. Początki klubu sięgają 1987 roku i od tego czasu dokładane są wszelkie starania, aby spełniać oczekiwania klientów. Ponad 30 lat doświadczenia sprawia, że w Clubie “Ara” wiemy, jak się dobrze bawić. Trzy sale imprezowe z dwoma parkietami muzycznymi dają duże pole do popisu!

Dyskoteka to miejsce, w którym odbywają się imprezy taneczne, połączone z grą dźwięku, świateł, dymu i obrazów. Kombinacji jest nieskończenie wiele, a każda impreza wymaga wykorzystania innych elementów (bo każdy imprezowicz chce czegoś trochę innego, aby dobrze się bawić).

Dlatego w Clubie “Ara” gości zróżnicowana muzyka dopasowana do aktualnych trendów. Oryginalny klimat tworzą dwa piętra, dzięki czemu można stworzyć dwie “przestrzenie imprezowe”.