Aktualności

Dyskoteka Jastrzębia Góra

Hotel “Ara” proponuje niezapomniany pobyt w Jastrzębiej Górze. Minuta spacerem do falującego morza i piaszczystej plaży, wokół bogata przyroda, w hotelu zaś doskonała restauracja, która zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. To wszystko w ciągu dnia. A wieczorem?

Historia Clubu „Ara”

Wieczorem dyskoteka Jastrzębia Góra w Clubie “Ara” – kultowym miejscu na klubowej mapie Pomorza. Początki klubu sięgają 1987 roku i od tego czasu dokładane są wszelkie starania, aby spełniać oczekiwania klientów. Ponad 30 lat doświadczenia sprawia, że w Clubie “Ara” wiemy, jak się dobrze bawić. Trzy sale imprezowe z dwoma parkietami muzycznymi dają duże pole do popisu!

Dyskoteka to miejsce, w którym odbywają się imprezy taneczne, połączone z grą dźwięku, świateł, dymu i obrazów. Kombinacji jest nieskończenie wiele, a każda impreza wymaga wykorzystania innych elementów (bo każdy imprezowicz chce czegoś trochę innego, aby dobrze się bawić). Rolą prowadzących jest… domyślić się, czego na dyskotece potrzeba, a czego niekoniecznie.

Dlatego też w Clubie “Ara” może lecieć muzyka zarówno klubowa, jak i polskie disco polo, tak bardzo lubiane przez dużą część Polaków. Przy disco polo można się naprawdę porządnie wytańczyć, czego dowodzi historia i najlepiej zapamiętywane (i później wspominane) imprezy. Oryginalny klimat tworzą dwa piętra, dzięki czemu można stworzyć dwie “przestrzenie imprezowe”.

Wspomnienia z wakacji

Najlepszym dowodem na to, że dyskoteka Jastrzębia Góra w Clubie “Ara” jest strzałem w dziesiątkę, są spontaniczne wypowiedzi przechodniów na ulicach miasta. Zapytani o najlepszy klub w okolicy, bardzo często wskazują właśnie “Arę”! Rozpoznawalność i renoma klubu były budowane przez wszystkie lata jego istnienia. Relację z wypowiedzi przypadkowych osób można znaleźć na YouTubie.

Na dyskotece w Jastrzębiej Górze można się świetnie bawić, a także budować nowe znajomości. Mieszkańcy są niezwykle życzliwi, co wpływa na ogólną atmosferę w miejscowości. Turyści przyjeżdżają, aby wypocząć od trudów dnia codziennego, oderwać się od życiowych obowiązków. Jastrzębia Góra za dnia oferuje wiele atrakcji różnego rodzaju (zwiedzanie, aktywny wypoczynek, opalanie się itd), a wieczorami i nocą zamienia się w wesołe, dyskotekowe miasto. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a na koniec wróci do domu z uśmiechem na twarzy.